Active Immune™

  • Imunita, obranyschopnost a ochrana organismu
  • Výtažky z bezu černého podporují přirozenou obranyschopnost organismu
  • Vitamín D přispívá k normální funkci imunitního systému

440,00 Kč


Obrázek

IMUNITNÍ SYSTÉM
Imunitní systém lidského těla je obranný systém, který sestává z mnoha biologických struktur a procesů. Aby imunitní systém správně fungoval, musí detekovat široké spektrum mikroorganismů. Pro správnou funkci imunitního systému je důležitý dostatečný přísun živin, jako například vitamín D. Rostlinné antioxidanty, které se nachází v černém bezu, pomáhají chránit buňky před poškozením, způsobeným oxidativním stresem.

DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA
Užívejte 1 tabletu denně s jídlem, zapijte vodou. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Těhotné, kojící ženy a děti mladší 11 let by měly užívání tohoto přípravku konzultovat s lékařem. Neužívejte, pokud je ochranný obal poškozen. Udržujte mimo dosah dětí.

Obrázek

ČERNÝ BEZ (Sambucus Nigra)

Sambucus nigra, známý jako černý bez, pochází z Evropy a Severní Ameriky. Bez má bohaté využití. Ve Švédsku je polévka z černého bezu tradičním jídlem. Ve Skandinávii a na Balkáně je odvar z bezových květů velmi oblíbený osvěžující nápoj. Podle severské mytologie, bohyně lásky Freya, žila v bezovém lesíku a nazývali ji také „Hyldemor“, což lze přeložit jako „Matka bezu“.

ROZMARÝN LÉKAŘSKÝ (Rosmarinum officinalis)

Rozmarýn lékařský pochází z oblasti Středomoří. V Evropě je velice oblíbený jako koření při přípravě pokrmů a EU ho schválila jako přírodní konzervační prostředek. Rozmarýn použitý v této tabletě se pečlivě vybírá, suší a extrahuje tak, aby se zachovaly požadované rostlinné látky. Tímto je zaručena trvale vysoká kvalita.

RAKYTNÍK (Hippophaë rhamnoides L.)

Rakytník řešetlákový je výjimečně odolná rostlina, která je schopna odolávat zimním teplotám až -43 °C. Divoce roste podél drsných severských pobřeží. V dávných dobách se jí krmili koně, aby se jim leskla srst. Odtud název Hippophae. Jeho plody jsou superovoce plné mastných kyselin a bioaktivních látek včetně vzácných omega 7. Rakytník se tradičně používá jako kosmetická přísada. Moderní výzkum dnes odhalil souvislost mezi rakytníkem a přírodními složkami, které revitalizují pokožku tím, že stimulují kožní buňky k tvorbě zdravé a pružné struktury.

SIZES

Obrázek

30 tablets

Napište svou recenzi

Please verify reCAPTCHA. We use reCAPTCHA to protects from spam and abuse.

Prohlížíte si:Active Immune™
Vaše hodnocení

Složení denní dávky                                 1 tableta % RVH*
Extrakt z chmelových šišek (Humulus lupulus L.) 5:1 300 mg -
Extrakt z březové kůryy (Beta alba L.) 5:1 80 mg -
Extrakt z černého bezu (Sambucus nigra L.) 5:1 280 mg -
Extrakt z rozmarýnu (Rosmarinus officinalis L.) 5:1
140 mg -
Extrakt z olivových listů (Olea europea L.) 10:1
80 mg -
Extrakt z oleje z dužiny plodů rakytníku (Hippophae rhamnoides L.)  5:1 
50 mg -
Extrakt z černého pepře (Piper nigrum L.)
10 mg -
standardizovaný na 40% piperín 
Vitamín D3
20 µg 400

*% RVH - referenční výživová hodnota

“-“ Znamená, že RVH nebyla stanovená

DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA
Užívejte 1 tabletu denně s jídlem, zapijte vodou. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Těhotné, kojící ženy a děti mladší 11 let by měly užívání tohoto přípravku konzultovat s lékařem. Neužívejte, pokud je ochranný obal poškozen. Udržujte mimo dosah dětí.

ZLOŽENI
Extrakt z chmelových šišek (Humulus lupulus L.), objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza, karboxymetylcelulóza sodná), extrakt z černého bezu (Sambucus nigra L.), extrakt z rozmarýnu (Rosmarinus officinalis L.), extrakt z březové kůry (Beta alba L.), extrakt z olivových listů Olea europea L.), extrakt z oleje z dužiny plodů rakytníku (Hippophae rhamnoides L.), extrakt z černého pepře (Piper nigrum L.), potahová látka (rostlinné hořečnaté soli mastných kyselín, hydroxypropylmetylcelulóza), protihrudkující látka (oxid křemičitý), vitamín D (cholekalciferol).


Vyrobené vo Švédsku

Copyright © 2022 New Nordic Healthcare ApS