Active Legs™ Strong

  • Správná funkce žil a cév
  • Kůra z francouzské přímořské borovice, extrakt z hroznových jader a magnezium
 

458,00 Kč
Běžná Cena: 458,00 Kč


Obrázek
Obrázek

SPRÁVNÁ FUNKCE ŽIL A CÉV

Žíly jsou cévy, které přivádějí krev do srdce. Správná funkce cév a žil je důležitá pro zachování komfortního a aktivního životního stylu. Active Legs™ Strong jsou tablety s výtažky z kůry francouzské přímořské borovice v kombinaci s extraktem z hroznových jader a hořčíkem. Výtažek z kůry francouzské přímořské borovice pomáhá chránit a posilovat cévní stěny a podporuje cirkulaci krve. Výtažek z hroznových jader přispívá k normální funkci žil a pomáhá snižovat pocit unavených a těžkých nohou. Hořčík přispívá k normální funkci svalů a k normální funkci nervového systému.

Obrázek

DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA

Užívejte 1 tabletu denně, zapijte sklenicí vody. Pro optimální účinek doporučujeme užívat minimálně 1 měsíc. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré stravy. Doporučená denní dávka se nesmí překročit. Těhotné, kojící ženy a alergici by měli užívání tohoto přípravku konzultovat s lékařem. Nevhodné pro děti. Neužívejte, jestliže je ochranný obal poškozen. Udržujte mimo dosah malých dětí.

 

Obrázek

Kůra z francouzské přímořské borovice (Pinus pinaster, Aiton)
Borovicová kůra se ve Skandinávii již po staletí používá při pečení chleba, přidává se do mouky zejména během mrazivých zim. Kůra z francouzské přímořské borovice v tomto produktu je mletá a extrahovaná tak, aby prospěšné rostlinné složky zůstaly zachovány. Tento proces je zárukou vysoké standardizované kvality.
Výtažek z hroznových jader (Vitis vinifera L.)
Výtažek z hroznových jader přispívá k normální funkci žil a pomáhá snižovat pocit unavených a těžkých nohou.
Pepř černý (Piper nigrum L.)
Pepř roste v tropickém podnebí s vysokými srážkami a horkem. Černý pepř pochází z indické Kéraly, odkud se s lidmi rozšířil na sever do Ásámu a na východ na Cejlon, do Thajska, Malajsie a Indonésie a do dalších jihovýchodních zemí..
Dostupné balení

Obrázek

30 tablet

Napište svou recenzi

Please verify reCAPTCHA. We use reCAPTCHA to protects from spam and abuse.

Prohlížíte si:Active Legs™ Strong
Vaše hodnocení

HODNOTY V DENNÍ DÁVCE 1 tablet  %DRHP*
Výtažek z hroznových jader (Vitis vinifera, L.)
standardizovaný na 80% oligomárních proantokyanidinů
300 mg -
Výtažek z kůry fr. přímořské borovice (Pinus pinaster, L.)
standardizovaný na 95 % proantokyanidinů
300 mg -
Magnesium (Oxid hořečnatý) 100 mg  
*% DRHP – denní referenční hodnota příjmu, „–“ znamená, že DRHP nebyla stanovena    

 

 

 

 

 

 

 

DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA
Užívejte 1 tabletu denně, zapijte sklenicí vody. Pro optimální účinek doporučujeme užívat minimálně 1 měsíc. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré stravy. Doporučená denní dávka se nesmí překročit. Těhotné, kojící ženy a alergici by měli užívání tohoto přípravku konzultovat s lékařem. Nevhodné pro děti. Neužívejte, jestliže je ochranný obal poškozen. Udržujte mimo dosah malých dětí.

SLOŽENÍ
Výtažek z kůry francouzské přímořské borovice (Pinus pinaster, L.), výtažek z hroznových jader (Vitis vinifera, L.), magnezium (oxid horečnatý), mikrokrystalická celulóza, sodná sůl kroskarmelózy, bramborový škrob, magnezium stearát, hypromelóza, oxid křemičitý, glycerin.

 

Copyright © 2022 New Nordic Healthcare ApS