Active Liver™

  • Pomáhá udržovat normální funkci jater a metabolismus tuků
  • Ostropestřec mariánský, artyčok, kurkuma a cholin
  • Pouze jedna tableta denně

415,00 Kč
Běžná Cena: 415,00 Kč


Obrázek
Obrázek

Funkce jater a žluči

Active Liver™ je doplněk stravy vyrobený ve Švédsku. Tableta obsahuje vyváženou kombinaci rostlinných výtažků z ostropestřce mariánského, artyčoky, kurkumy a pepře, doplněnou o esenciální živinu cholin. Ostropestřec mariánský a artyčok podporují normální činnost jater a spolu s cholinem napomáhají udržovat správný metabolismus tuků.

Obrázek

Doporučená denní dávka

Užívejte 1 tabletu denně, zapijte vodou. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Kojící ženy a alergici by měli užívání tohoto přípravku konzultovat s lékařem. Není určeno pro děti. Neužívejte pokud je ochranný obal poškozen. Udržujte mimo dosah malých dětí.

Obrázek

Kdy užívat Active Liver™

  • Pokud váš životní styl zahrnuje stravu, která není dostatečně nutričně vyvážená, může to mít za následek nedostatek základních živin, které podporují správnou funkci jater (například nedostatek cholinu)
  • Pokud trpíte nadváhou nebo pokud máte přetížená játra kvůli nahromaděnému tuku v důsledku špatného stravování, jehož výsledkem jsou pocity nepohody, oslabené zdraví a nezdravě vypadající pokožka
  • Cukr sestává z glukózy a fruktózy. Při konzumaci velkého množství cukru a v něm obsažené fruktózy se fruktóza snadno ukládá v játrech jako tuk a může mít za následek ztučnění jater, která tak získají máslovou konzistenci (pro lepší představivost - taková "tlustá" játra se podobá dobře známé "Foie gras" - tj játrům kukuřicí krmených hus a kachen.
Obrázek

Ostropestřec mariánský (Silibum marianum L. Gaertn.)

známý také jako stříbrný bodlák pochází ze středomořské oblasti. Tato zdravá bylinka má všestranné využití, často se používá syrová do salátů, nebo se jí stonek, kořen a květiny konzumují vařené. Semínka se používají i jako náhrada kávových zrn. V produktu Active Liver ™ jsou použity semena této rostliny, které jsou sklízeny, sušené a extrahované tak, aby prospěšné rostlinné složky zůstaly zachovány. Tím je zaručen vysoký standard kvality.

Artyčok (Cynara scolymus L.)

Artyčok je víceletá rostlina, která svým vzhledem připomíná bodlák, má silný stonek a velké, šťavnaté listy. Ve Středomoří je známa již více než 2000 let. V tabletě Active LiverTM se používají sušené listy z této rostliny.

Kurkuma (Curcuma longa L.)

Kurkumovník dlouhý je trvalka z čeledi zázvorové, která pochází z tropických oblastí jižní Asie. Roste volně v lesích, kde se jí dobře daří při teplotách od 20 ° C do 30 ° C a vydatných deštích.

Dostupné balení

Obrázek

30 tabl.

Napište svou recenzi

Please verify reCAPTCHA. We use reCAPTCHA to protects from spam and abuse.

Prohlížíte si:Active Liver™
Vaše hodnocení

Hodnoty v denní dávce 1 tableta 1 tableta
Výtažek z ostropestřce mariánského (Silybum marianum L.) 400 mg
Standardizované na 40% silymarin
Výtažek z artyčoky (Cynara scolymus L.) 222 mg
13,5: 1 se rovná 2997 mg bylinky
Výtažek z kurkumy (Curcuma longa L.) 150 mg
10: 1 se rovná 1500 mg kořene
Výtažek z černého pepře (Piper nigrum L.) 20 mg
Standardizované na 40% piperin
Cholín 82,5 mg

Doporučená denní dávka
Užívejte 1 tabletu denně, zapijte vodou. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Kojící ženy a alergici by měli užívání tohoto přípravku konzultovat s lékařem. Není určeno pro děti. Neužívejte pokud je ochranný obal poškozen. Udržujte mimo dosah malých dětí.

Složení
Extrakt z ostropestřce mariánského (Silybum marianum L.), objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza, karboxymethylcelulóza sodná), výtažek z artyčoky (Cynara scolymus L.), cholin hydrogen vinan, extrakt z kurkumy (Curcuma longa L.), extrakt z černého pepře ( Piper nigrum L.), potahová látka (rostlinné hořečnaté soli mastných kyselin, hydroxypropylmetylcelulóza), bramborový škrob, protispékavá látka (oxid křemičitý).

Copyright © 2022 New Nordic Healthcare ApS