C-immun™

  • Imunitní systém, ochrana buněk a kolagen
  • Vitamín C podporuje normální funkci imunitního systému
  • Jen 1 tableta denně

703,00 Kč


Obrázek

IMUNITNÍ SYSTÉM

C- immune ™ je tableta s vysokým obsahem vitamínu C. Vitamín C pomáhá udržovat normální funkci imunitního systému během a po intenzivním fyzickém cvičení.* Vitamín C je antioxidant, který chrání buňky, DNA, proteiny a lipidy před oxidačním poškozením. Vitamín C je také důležitý pro normální tvorbu kolagenu, který je důležitý pro zdravou pokožku.*Příznivého účinku dosáhnete denním příjmem 200 mg kromě doporučeného denního příjmu vitamínu C.

DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA

Dospělí a těhotné ženy 1 tabletu denně, s jídlem nebo sklenicí vody. Doplněk stravy není určen jak náhrada pestré stravy. Doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Kojící ženy a alergici by měli užívání tohoto přípravku konzultovat s lékařem. Nevhodné pro děti. Neužívejte, pokud je ochranný obal poškozen. Udržujte mimo dosah dětí.

DOSTUPNÉ BALENÍ

Obrázek

180 tabl.

Napište svou recenzi

Please verify reCAPTCHA. We use reCAPTCHA to protects from spam and abuse.

Prohlížíte si:C-immun™
Vaše hodnocení

Hodnoty v denní dávce 1 tableta %RVH*
Vitamín C (kyselina L-askorbová) 800 mg 1000
* % RVH - referenční výživová hodnota

DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA
Dospělí a těhotné ženy 1 tabletu denně, s jídlem nebo sklenicí vody. Doplněk stravy není určen jak náhrada pestré stravy. Doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Kojící ženy a alergici by měli užívání tohoto přípravku konzultovat s lékařem. Nevhodné pro děti. Neužívejte, pokud je ochranný obal poškozen. Udržujte mimo dosah dětí.

SLOŽENÍ
Kyselina L-askorbová**, objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza, zasíťovaná sůl sodná karboxymetylcelulózy), povlakové látky (hydroxypropylmetylcelulóza, hořečnaté soli rostlinných mastných kyselin, glycerol).

** ze zemí mimo EUCopyright © 2022 New Nordic Healthcare ApS