Cran Berry™

  • Močové cesty
  • Vysoce koncentrované výtažky z brusinek a višní.
  • Vitamín C a niacin podporují správnou funkci imunitního systému.
  • Višně, brusinky a vitamíny

 

 

458,00 Kč


Obrázek
Obrázek

MOČOVÉ CESTY A IMUNITNÍ SYSTÉM

Cran Berry™ jsou tablety na bázi jedinečných výtažků ze dvou druhů brusinek – brusinky velkoplodé a brusinky obecné s koncentrovaným a standardizovaným obsahem proantokyanidínov (PAC) v kombinaci s výtažkem z višní a vitamíny. Jedna tableta Cran Berry obsahuje až 36 mg proantokyanidinů, což odpovídá čtvrt až půl litru brusinkové šťávy. Vitamín C přispívá ke správnému fungování imunitního systému a niacin pomáhá udržovat normální stav sliznice.

Obrázek

DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA

Užívejte 1 tabletu denně s jídlem. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré stravy. Doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Těhotné, kojící ženy a alergici by měli užívání tohoto přípravku konzultovat s lékařem. Nevhodné pro děti do 11 let. Neužívejte, pokud je ochranný obal poškozen. Udržujte mimo dosah malých dětí.

Obrázek

VIŠEŇ OBECNÁ

Prunus cerasus L. známější jako višeň, pochází z Evropy a jihozápadní Asie. Kyselé plody se již tisíciletí oceňují v dezertech a zdravých šťávách.

Dostupné balení

Obrázek

30 tablet

Napište svou recenzi

Please verify reCAPTCHA. We use reCAPTCHA to protects from spam and abuse.

Prohlížíte si:Cran Berry™
Vaše hodnocení

HODNOTY V DENNÍ DÁVCE 1 tableta %DRHP*
Výtažek z višně obecné (Prunus cerasus L.) 5:1 500 mg -
Výtažek z bobulí brusinky velkoplodé (Vaccinium macrocarpon L.)
štandardizovaný na 30 % PAC
120 mg -
Výtažek z bobulí brusnice obecné (Vaccinium vitis-idaea L.) 40 mg -
Niacin 16 mg 100
Vitamin B6 1,4 mg 100
Vitamin C 80 mg 100
Extrakt extrakt z pepře (Piper nigrum L.) 2 mg -
*% DRHP - denní referenční hodnota příjmu, „-“ znamená, že DRHP nebyla stanovena    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA
Užívejte 1 tabletu denně s jídlem. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré stravy. Doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Těhotné, kojící ženy a alergici by měli užívání tohoto přípravku konzultovat s lékařem. Nevhodné pro děti do 11 let. Neužívejte, pokud je ochranný obal poškozen. Udržujte mimo dosah malých dětí.

 

SLOŽENÍ
Výtažek z višně obecné (Prunus cerasus L.) *, plnidlo (mikrokrystalická celulóza, zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulózy), výtažek z bobulí brusinky velkoplodé (Vaccinium macrocarpon L.)*, kyselina askorbová*, výtažek z bobulí brusnice obecné (Vaccinium vitis-idaea L.), povrchově aktivní látky (hořečnaté soli rostlinných mastných kyselin, hydroxypropylmetylcelulóza, glycerol), nikotinamid*, protihrudkující látka (oxid křemičitý), pyridoxin hydrochlorid*, extrakt z pepře (Piper nigrum L.).

 

Copyright © 2022 New Nordic Healthcare ApS