dida™

  • výživový doplněk se skořicí, přírodními extrakty a bioaktivními živinami
  • přirozený komfort a rovnováha trávicího traktu
  • 2-3 tablety denně

471,00 Kč
Běžná Cena: 471,00 Kč


Obrázek
Obrázek

Žaludek a trávení

Dida™ je tableta, která napomáhá při snižování tvorby plynů v gastrointestinálním traktu. Jedinečná receptura bioaktivních živin, extraktů z bylin a olejů z koření, přispívá k udržení správné funkce trávicího traktu, normálního stavu sliznic a předcházení patologického přemnožení mikroorganismů, které jsou původcem kvasinkových infekcí. Bylinný komplex obsahuje oleje ze skořice, fenyklu a máty, které v kombinaci s extrakty z tymiánu a česneku s antimikrobiálním účinkem, přinášejí úlevu při problémech způsobených nafukováním a plynatostí a zároveň pomáhají chránit a udržovat přirozenou mikrobiologickou rovnováhu trávicího traktu. Niacin přispívá k udržení normálního stavu sliznice trávicího traktu.

Obrázek

Doporučená denní dávka

Užívejte 1 tabletu 3x denně se sklenicí vody během jídla po dobu 30 dní. Pak 2 tablety denně se sklenicí vody během jídla. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Nevhodné pro těhotné ženy a děti. Kojící ženy a alergici by měli užívání tohoto přípravku konzutovat s lékařem. Neužívejte, pokud je ochranný obal poškozen. Udržujte mimo dosah malých dětí.

Obrázek

Doporučené při:

  • Pokud trpíte nadměrnou plynatostí a nadýmáním, které vám znepříjemňují každodenní život
  • Chcete-li se zbavit problémů s trávením, díky kterým se cítíte špatně a v celkové nepohodě
  • Chcete-li zmírnit pocity nafouknutí po jídle a získat tak zpět své sebevědomí a pohodu
  • Pokud trpíte opakujícími se kvasinkovými infekcemi
Obrázek

Máta peprná (Mentha X Piperita L.)

Máta peprná je jedna z nejznámějších bylinek. Je to vytrvalá bylina vysoká 40 až 80 cm, s dřevnatým oddenkem a s nadzemními produkci odnoží. Stonky jsou přímé, nahoře bohatě rozvětvené. Má pozitivní účinky především na žaludek a trávicí soustavu. V produktu dida TM je použitý olej z máty peprné.

Skořice (Cinnamomum zeylanicum L.)

Skořice původně pochází ze Srí Lanky a do Evropy ji dovezli holandští obchodníci kolem roku 1700. Skořicovník cejlonský je vysoký, stálezelený tropický strom a skořice je koření, které se získává ze sušené vnitřní kůry. Kůra má typicky silnou příjemnou vůni a sladkou, aromatickou chuť. Skořicový olej, použitý v této tabletě, se extrahuje z kůry destilací. Skořice přispívá k udržení zdravého trávení a celkového komfortu trávicího traktu.

Kardamon (Elettaria cardamomum L.)

Kardamovník malabarský je vytrvalá bylina patřící do čeledi zázvorové. Z rostliny se používají tobolky obsahující velká vrásčitá semena. Tobolky se sbírají za zelena a semena se po vysušení používají celá nebo pomletá. Má výraznou chuť a vůní připomíná eukalyptus. Kardamom má příznivé účinky na zažívání a působí proti různým žaludečním problémům.

Dostupné balení


Obrázek

60 tablets

Napište svou recenzi

Please verify reCAPTCHA. We use reCAPTCHA to protects from spam and abuse.

Prohlížíte si:dida™
Vaše hodnocení

SLOŽENÍ DENNÍ DÁVKY 2 tablety % RVH 3 tablety % RVH
Oregáno (Origanum vulgare L.) 5: 1 ekvivalent k 1500 mg sušených bylin 300 mg * 450 mg *
Olivové listy (Olea europaea L.) 5: 1 ekvivalent k 1000 mg sušených listů 200 mg * 300 mg *
Měsíček lékařský (Calendula officinalis L.) 5: 1 ekvivalent k 750 mg sušených bylin 150 mg * 225 mg *
Tymián (Thymus vulgaris L.) 5: 1 ekvivalent k 750 mg sušených bylin 150 mg * 225 mg *
Kardamon (Elettaria cardamomum L.) 5: 1 ekvivalent k 500 mg sušených bylin 100 mg * 150 mg *
Hřebíček (Eugenia caryophyllus L.) 5: 1 ekvivalent k 500 mg sušených bylin 100 mg * 150 mg *
Česnek 5% aliin (Allium sativum L.) 66 mg * 99 mg * 66 mg * 99 mg *
Skořicový olej (Cinnamomum zeylanicum J. Presl.) 10 mg * 15 mg *
Olej z máty peprné (Mentha x piperita L.) 6 mg * 9 mg *
Fenyklový olej (Foeniculum vulgare Mill.) 6 mg * 9 mg *
Niacin 10,6 mg NE 66 16 mg NE 100
% RVH -referenčná výživová hodnota

Doporučená denní dávka
Užívejte 1 tabletu 3x denně se sklenicí vody během jídla po dobu 30 dní. Pak 2 tablety denně se sklenicí vody během jídla. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Nevhodné pro těhotné ženy a děti. Kojící ženy a alergici by měli užívání tohoto přípravku konzutovat s lékařem. Neužívejte, pokud je ochranný obal poškozen. Udržujte mimo dosah malých dětí. 

Složení
Objemové činidlo (di-fosforečnan vápenatý, mikrokrystalická celulóza, tři-fosforečnan vápenatý), extrakt z oregana (Origanum vulgare L.), olivový extrakt (Olea europaea L.), extrakt z měsíčku lékařského (Calendula officinalis L.), extrakt z tymiánu (Thymus vulgaris L.), extrakt z kardamonu (Elettaria cardamomum L.), extrakt z hřebíčku (Eugenia caryophyllus L.), extrakt z česneku (Allium sativum L.), potahová látka (stearan hořečnatý, hydroxypropylmetylcelulóza), drticím (karboxymetylcelulóza sodná ), vitamín B3 (niacin), skořicový olej (Cinnamomum zeylanicum J. Presl.), olej z máty peprné (Mentha x piperita L.), fenyklový olej (Foeniculum vulgare Mill.).

Copyright © 2022 New Nordic Healthcare ApS