Ear Tone™

  • Pro dobrý sluch

  • Ginkgo biloba přispívá k zachování normálního sluchu
  • Magnesium pomáhá udržovat přirozenou rovnováhu elektrolytů v těle

471,00 Kč


Obrázek
Obrázek

SLUCH A NERVOVÝ SYSTÉM

Ear Tone™ obsahuje kombinaci magnesia, které přispívá k přirozené rovnováze elektrolytů v těle a ke snížení únavy a pocitu vyčerpání a výtažků z jinanu dvoulaločného, který pomáhá udržovat normální sluch.

Obrázek

DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA

Užívejte 1 tabletu denně, zapijte vodou. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré stravy. Doporučená denní dávka se nesmí překročit. Těhotné a kojící ženy a alergici by měli užívání tohoto přípravku konzultovat s lékařem. Není vhodné pro děti do 11 let. Neužívejte, pokud je obal poškozený. Udržujte mimo dosah malých dětí.

Obrázek

GINKGO BILOBA

Jinan dvoulaločný je jedinečný rostlinný druh bez žijících příbuzných. Pochází z Číny, kde mají některé stromy, rostoucí v chrámových zahradách, více než 1 500 let. Jinan je živou fosilií, která má rozpoznatelné společné znaky s rostlinnými fosiliemi pocházejícími z období před 270 milióny let. Ear Tone obsahuje unikátní kombinaci jinanu (ginkga), extraktu z kůry francouzské přímořské borovice a magnesia. Listy jinanu jsou sbírané, drcené, sušené a extrahované tak, aby prospěšné rostlinné složky zůstaly zachovány. Tím je zaručený vysoký standard kvality.


Dostupné balení

Obrázek

30 tablets

Napište svou recenzi

Please verify reCAPTCHA. We use reCAPTCHA to protects from spam and abuse.

Prohlížíte si:Ear Tone™
Vaše hodnocení

Hodnoty v denní dávce  1 tableta  %RVH*
Výtažek z jinanu dvoulaločného (Ginkgo biloba L.) 
Standardizováno na 24% flavon-glykosidů 
100 mg -
Výtažek z kůry francouzské přímořské borovice (Pinus pinaster Aiton)
Standardizováno na 40% polyfenylů 
125 mg -
Galgán (Alpinia galanga L.) 5:1 100 mg
Magnesium 233 mg 62
% RVH – referenční výživová hodnota
„-„ znamená, že RVH nebyla stanovena
 

 

Doporučená denní dávka
Užívejte 1 tabletu denně, zapijte vodou. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré stravy. Doporučená denní dávka se nesmí překročit. Těhotné a kojící ženy a alergici by měli užívání tohoto přípravku konzultovat s lékařem.  Není vhodné pro děti do 11 let. Neužívejte, pokud je obal poškozený. Udržujte mimo dosah malých dětí.

Složení
Minerální látka magnesium (oxid hořečnatý), objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza, vázaná sodná sůl karboxymetylcelulózy), extrakt z kůry francouzské přímořské borovice (Pinus Pinaster Aiton), výtažky z jinanu dvoulaločného (Ginkgo biloba L.), galgán (Alpinia galanga L.), potahová látka (hydroxypropylmetylcelulóza), protihrudkující látky (oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin).  * Ze zemí mimo EU.

Copyright © 2022 New Nordic Healthcare ApS