Meno Joy™

  • Podpora hormonální rovnováhy
  • Vitamín B6 přispívá k regulaci hormonální rovnováhy
  • Vysoko účinné složení isoflavonoidů
  • Chmel, damiána, jetel luční, vitamíny skupiny B, magnezium
 

532,00 Kč
Běžná Cena: 532,00 Kč


Obrázek
Obrázek

PODPORA HORMONÁLNÍ ROVNOVÁHY

Menopauza je přirozená etapa života každé ženy. Meno Joy™ poskytuje výživovou podporu během tohoto náročného období změn. Základem doplňku stravy Meno Joy™ je kombinace extraktů z chmele obecného a jetele lučního, který je bohatý na široké spektrum přírodních isoflavonoidů. Jetel pomáhá zmírnit typické příznaky spojené s menopauzou, jako jsou návaly horka, pocení, neklid, změny nálad a podrážděnost. Meno Joy™ dále obsahuje přírodní extrakt z damiány. Magnézium, vitamín B6, niacin, riboflavin, thiamin a vitamin B12 přispívají k normální činnosti nervového systému a spolu s kyselinou pantotenovou pomáhají snižovat únavu a vyčerpání. Během menopauzy vaječníky ženy produkují méně estrogenu a progesteronu. Vitamin B6 také přispívá k regulaci hormonální aktivity. Obsah hořčíku a vitamín D přispívá k udržení normálního stavu kostí. Vitamín D také přispívá ke vstřebávání a využití vápníku ze stravy.

Obrázek

DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA

Užívejte 2 tablety denně s jídlem nebo bezprostředně po hlavním jídle. Užívejte minimálně po dobu 2 týdnů. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré stravy. Doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Těhotné, kojící ženy a alergici by měli užívání tohoto přípravku konzultovat s lékařem. Nevhodné pro děti. Neužívejte, jestliže je ochranný obal poškozen. Udržujte mimo dosah malých dětí.

Obrázek

JETEL LUČNÍ
(Trifolium pratense L.)Je národní květinou Dánska. Původně se vyskytuje v Evropě, západní Asii a severozápadní Africe. Květy jsou tmavě růžové se světlejším základem, 12-15 mm dlouhé, vytvářejí se v hustém květenství a navštěvují je především čmeláci. Je hojně pěstován jako pícnina, ceněná pro svou fixaci dusíku, která zvyšuje úrodnost půdy. Z jetele červeného se běžně připravuje bylinný čaj sladké chuti. Červený jetel obsahuje kumestrol, fytoestrogen.

DAMIANA (Turnera diffusa L.)
Damiána je keř pocházející z Mexika. Vytváří drobné aromatické květy. Kvete na začátku až na konci léta a po něm následují plody, které chutnají jako fíky. Keř má údajně silnou kořeněnou vůni podobnou heřmánku. Damiána je přísadou tradičního mexického alkoholu a mexický folklór tvrdí, že byla použita v "původní" margaritě. Damiána má vysoký obsah flavonoidů a je oblíbená v tradičních bylinných čajích pro ženy.

CHMEL (Humulus lupus, L.)
Chmelové šištičky jsou samičí květy dvoudomé rostliny chmelu obecného (Humulus lupulus, L.). Rostlina pochází z oblasti Severní Evropy a Severní Ameriky. Chmel se po staletí používá k výrobě piva pro svou charakteristickou hořkost. V Německu bylo dlouhá léta známo, že chmel příznivě působil na ženy – sběračky, které byly v době sklizně v menopauze. V roce 1953 vědci Kock a Heim zjistili, že chmel obsahuje rostlinné estrogeny. Chmel používaný k výrobě tohoto produktu se sklízí, suší a extrahuje tak, aby bylo složení prospěšných isoflavonoidů koncentrované a standardizované. Tento pečlivý proces je zárukou vysoké a trvalé kvality.

Dostupné balení

Obrázek

60 tablet

Napište svou recenzi

Please verify reCAPTCHA. We use reCAPTCHA to protects from spam and abuse.

Prohlížíte si:Meno Joy™
Vaše hodnocení

HODNOTY V DENNÍ DÁVCE   1 tablet   2 tablet *%DRHP
Výtažek z květů jetele lučního (Trifolium pratense, L.) 312 mg 624 mg -
standardizovaný na 8 % isoflavonoidů      
Výtažek ze šišek chmele obecného (Humulus lupus, L.) 50 mg 100 mg -
Výtažek z nadzemní části rostliny damiány pravé
(Turnera diffusa, L.) 5:1 ekvivalent k 1250 mg sušených bylin
125 mg 250 mg -
Vitamin D 3 μg 6 μg 120
Thiamin (B1) 0,55 mg 1,1 mg 100
Riboflavin (B2) 0,7 mg 1,4 mg 100
Niacin 8 mg 16 mg  100
Vitamin B6 0,7 mg 1,4 mg 100
Kyselina listová 100 μg 200 μg 100
Vitamin B12 1 μg 2 μg 80
Biotin 25 μg 50 μg 100
Kyselina pantotenová 3 mg  6 mg  100
Magnesium (Oxid hořečnatý) 62 mg 124 mg 33
*% DRHP – denní referenční hodnota příjmu, „–“ znamená, že DRHP nebyla stanovena      

 

 

 

 

 

DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA
Užívejte 2 tablety denně s jídlem nebo bezprostředně po hlavním jídle. Užívejte minimálně po dobu 2 týdnů. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré stravy. Doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Těhotné, kojící ženy a alergici by měli užívání tohoto přípravku konzultovat s lékařem. Nevhodné pro děti. Neužívejte, jestliže je ochranný obal poškozen. Udržujte mimo dosah malých dětí.

SLOŽENÍ
Extrakt z jetele lučního (Trifolium pratense L.), uhličitan hořečnatý, extrakt z damiány pravé (Turnera diffusa L.), objemová činidla (mikrokrystalická celulóza, zesíťovaná sodná sůl karboxymetylcelulózy), extrakt z chmele obecného (hydroxypropylcelulóza, hořečnaté soli mastných kyselin), nikotinamid, protihrudkující látka (oxid křemičitý), D-pantotenát vápenatý, kyanokobalamin, pyridoxin hydrochlorid, cholekalciferol, thiamin monohydrát, riboflavin, kyselina listová, D-biotin.

Copyright © 2022 New Nordic Healthcare ApS