Ikonické produkty New New Nordic 


Blue Berry ™ - Esence pro zdravé oči (2000)

Tajemství blahodárných účinků lesních borůvek tkví v samotné borůvce, která je jedním z nejtradičnějších druhů bobulového ovoce ve Švédsku. Roky výzkumu a spolupráce se světovými renomovanými oftalmology přinesly první luteinem obohacenou tabletu s výtažkem z borůvky pro péči o oči a zrak. Od svého založení v roce 1997, naše výrobna ve Švédsku každoročně zvyšuje produkci tablet Blue BerryTM a s věrnými spotřebiteli v 30 zemích světa od Číny na východě po USA na západě, poptávka stále roste.

Blue BerryTM je jedním z nosných produktů společnosti New Nordic a určitě jím i zůstane.

 

BioDrain® - Očistěte své tělo (1998) 

V těkavém světě přepychu a blahobytu, kde si téměř každým soustem servírujme do těla různé škodliviny, jsme jako reakci na trend detoxikační vlny tisíciletí představili produkt BioDrain®. S rostoucím množstvím rychlého občerstvení, začala sílit poptávka po detoxikačních kúrách a BioDrain® se objevil právě včas, aby požadavkům na očistu organismu vyhověl. Svého času měla výrobní linka v Dánsku nepřetržitý provoz, abychom dokázali zásobovat množství nedočkavých zákazníků. Před BioDrain® mnozí lidé hledali pomoc u alternativních léčitelů, kteří jim předepisovali dlouhý seznam bylinek a tinktur. Výhoda a efektivnost BioDrain® spočívá v receptuře bylinek a minerálů, které pracují v harmonii s tělu vlastním detoxikační mechanismem. BioDrain® se stal okamžitým úspěchem a i dnes má své místo v regálech prodejen se zdravou výživou.

 

Frutin® - Úleva od pálení žáhy (1992) 

Frutin® byla první průlomová inovace New Nordic. Produkt byl vyvinut za účelem snadné a rychlé úlevy od pálení žáhy. K zabránění proniknutí žaludeční kyseliny ze žaludku do jícnu, kde může vytvořit pocit pálení, New Nordic vynalezl speciální vlákninu s přírodním citrusový složením. Toto složení je jedinečné a mnozí se ho snažili napodobit, ale bez úspěchu. Když tabletu užijete, vznikne jemná pěna, která nad horní částí žaludku vytvoří zátku, čímž zabrání tomu, aby se žaludeční kyseliny dostaly do jícnu. To vše se děje velmi rychle a pěnové víčko má účinek až několik hodin. Jedinečnost tohoto produktu spočívá ve skutečnosti, že se zamezí stoupání kyselin ze žaludku bez jejich neutralizace. To umožňuje žaludku normálně fungovat a bojovat proti různým bakteriím.

I po 23 letech je Frutin® unikátním produktem, který je výsledkem inovativního přístupu New Nordic.

 

Hair Volume ™ - Dejte svým vlasům objem (2011)

Hair VolumeTM je výživový doplněk s převratnými přírodními extrakty. Díky jedinečné kombinaci bioaktivních růstových faktorů z jablek a inovativní technologii, umožňující zásobování živin, které podporují a aktivují životní procesy buněk vlasových folikulů, je dnes tento produkt jedním z nejoceňovanějších a nejpoužívanějších přípravků na vlasy na celém světě. Už za pět let se Hair VolumeTM stal součástí každodenní péče o krásu a zdraví žen i mužů v 32 zemích světa.

 

Skin Care ™ - Aktivace produkce kolagenu v pokožce (2012) 

Při tomto produktu know-how a technologie New Nordic skutečně zazářily. Po staletích používání pleťových kosmetických přípravků, vědci začínají chápat, jak využít rostlinné složky a živiny aby aktivovaly  hlubší vrstvu kožních buněk a docílily tak dlouhotrvající, ne jen povrchové a krátkodobé kosmetické účinky. Zdravá pokožka je krásná a mladě vypadající pokožka. Výzkumný program New Nordic v oblasti aktivace životních procesů buněk významně dopomohl při vývoji této nové generace kosmetických produktů. Výsledkem inovací je Skin Care Collagen Filler - produkt se schopností stimulovat a zvýšit produkci kolagenu v pokožce zevnitř. Jedná se o vědou podložené fakta. Skin Care Collagen Filler je jen začátek. New Nordic aktuálně pracuje na vývoji mnoha dalších produktů působících na kožní buňky a ve svých laboratořích vytváří budoucnost v každodenní péči o pleť a krásu.